HAJDUK STONE

CENTRUM OBRÓBKI KAMIENIA I SPIEKÓW

Jesteśmy polską firmą działająca na rynku od 1991 roku. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z kamienia, oraz kominków. Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę oraz nowoczesny park maszynowy CNC zapewniający obróbkę kamienia i spieków na najwyższym poziomie.

Zapraszamy architektów i studia kuchenne do współpracy.

DLACZEGO WARTO U NAS KUPIĆ?

SZEROKA OFERTA PRODUKTÓW I MATERIAŁÓW

Oferujemy blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody, posadzki, elewacje, tarasy, zlewy, umywalki, brodziki, kominki i inne elementy z kamienia naturalnego typu granit, marmur, oraz z nowoczesnego materiału jak konglomerat kwarcowy, spiek kwarcowy, kamień synteryzowany. Współpracujemy z największymi dostawcami materiału jak: Laminam®, Lapitec®, Technistone®, Silestone®, Dekton®. Oferujemy również usługi cięcia i obróbki kamienia otwory pod zlewozmywaki, otwory i zagłębienia pod płyty grzewcze, otwory pod baterie, ociekacze, rowki, brodziki, umywalki, grawer, rzeźby itp.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Z najnowszej technologii korzystamy już od początku, od pomiaru, który wykonujemy urządzeniem laserowym. Nasza hala produkcyjna została wyposażona w najnowocześniejsze maszyny CNC do cięcia i obróbki kamienia i spieków dzięki, którym możemy wykonać najbardziej skomplikowane projekty.

  • Piła CNC sterowana komputerowo zapewnia dokładność oraz precyzję cięcia
  • Centrum obróbcze CNC zapewnia precyzyjne wykonanie skomplikowanych kształtów tj. otwory pod zlewozmywaki, otwory i zagłębienia pod płyty grzewcze, otwory pod baterie, ociekacze, rowki, brodziki, umywalki, grawer, rzeźby itp.
  • Boczkarka profilowa CNC do wykończania różnorodnych profili krawędzi gwarantuje wysoką jakość wykończenia oraz powtarzalność kształtu,

WYSOKA JAKOŚĆ

Doświadczony zespół, nowoczesny park maszynowy i najlepsze materiały to połączenie, które sprawia, że nasz produkt jest najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów.