Schody i posadzki

Twój dom zaczyna się od schodów zewnętrznych i wewnętrznych oraz posadzek, które są jednym z pierwszych, najbardziej widocznych elementów domu, są swoistą jego wizytówką.

Schody i posadzki z kamienia prezentują się niezwykle elegancko, kojarzą się z luksusem i ponadczasowym pięknem, a przy tym są bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Są odporne na zarysowania, zabrudzenia i oddziaływanie warunków atmosferycznych jak słońce, deszcz czy śnieg.

Technistone®

Oferujemy schody i posadzki z „kamienia” zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne idealnie skrojone i starannie wykończone pod wymiary w Twoim domu. Nowoczesne centrum obróbcze CNC oraz wydajna boczkarka profilowa pozwalają nam wykonać najbardziej skomplikowany projekt, o wymiarach, kształtach i wykończeniu jakich potrzebujesz. Zapewnimy również Twoim schodom wykończenie antypoślizgowe, które pozwoli je bezpiecznie użytkować.

Technistone®

Posiadamy dostęp do szerokiej gamy surowca różnych dostawców z Polski, Europy i Świata, dzięki temu zapewniamy naszym klientom olbrzymi wybór wzorów i kolorów. Produkujemy z najwyższej jakości materiałów tj.:

  • naturalny granit
  • konglomerat kwarcowy Technistone®
  • konglomerat kwarcowy Silestone®
  • spiek kwarcowy Dekton®
  • spiek kwarcowy Laminam®
  • kamień synteryzowany w pełnej masie Lapitec®
Do pomiarów wymagających dużej dokładności wykorzystujemy nowoczesne urządzenie laserowe LT- 2D3D. Dzięki niemu określenie odległości i kątów, a także zmierzenie łuków i nieregularnych kształtów nie stanowi najmniejszego problemu. Otrzymane wyniki obrabiane są w profesjonalnym programie Cad, a efektem pracy jest gotowy projekt.