Blaty łazienkowe

Łazienka to Twój „ mały intymny świat”. W łazience zaczyna się i kończy każdy dzień, dlatego tak ważne jest abyś czuł się dobrze i bezpiecznie, a otaczające Cię elementy dawały poczucie komfortu i harmonii.

Silestone®

Kamień w łazience prezentuje się niezwykle elegancko, kojarzy się z luksusem i ponadczasowym pięknem, dlatego sprawdzi się praktycznie w każdym rodzaju aranżacji. Ponadto materiał cechuje się łatwością w utrzymaniu czystości, wysoką trwałością i odpornością na zarysowania, zabrudzenia i wilgoć.

Technistone®

Oferujemy blaty, brodziki z kamienia, zabudowy wanien oraz elementy ścienne i podłogowe, a w przypadku spieków kwarcowych również fronty szafek, tak aby stanowiły uzupełnienie i idealnie komponowały się z blatami. Z tego samego materiału możemy również wykonać umywalkę starannie „zintegrowaną” z blatem, by pogłębić optyczny efekt kamiennego monolitu.

Silestone®

Doświadczona załoga oraz nowoczesny park maszynowy (precyzyjna piła CNC, centrum obróbcze CNC i wydajna linia polerska) pozwalają nam realizować zlecenia na elementy łazienkowe o wymiarach, kształtach i wykończeniu jakich potrzebujesz.

Posiadamy dostęp do szerokiej gamy surowca różnych dostawców z Polski, Europy i Świata, dzięki temu zapewniamy naszym klientom olbrzymi wybór wzorów i kolorów. Produkujemy z najwyższej jakości materiałów tj.:

  • naturalny granit
  • konglomerat kwarcowy Technistone®
  • konglomerat kwarcowy Silestone®
  • spiek kwarcowy Dekton®
  • spiek kwarcowy Laminam®
  • kamień synteryzowany w pełnej masie Lapitec®
Do pomiarów wymagających dużej dokładności wykorzystujemy nowoczesne urządzenie laserowe LT- 2D3D. Dzięki niemu określenie odległości i kątów, a także zmierzenie łuków i nieregularnych kształtów nie stanowi najmniejszego problemu. Otrzymane wyniki obrabiane są w profesjonalnym programie Cad, a efektem pracy jest gotowy projekt.