Blaty kuchenne

Kuchnia to centrum życia Twojej rodziny, dlatego tak ważne jest aby wszystkie elementy kuchni były spójne i tworzyły integralny obraz miejsca, w którym chce się przebywać. Centralnym miejscem kuchni są blaty kuchenne, na których przyrządzasz swoje potrawy i napoje, trzymasz naczynia, garnki i pojemniki, dlatego tak ważne jest aby Twój blat był dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb, a jednocześnie był łatwy w utrzymaniu czystości i zapewniał trwałość i odporność na wysoką temperaturę, zarysowania i zabrudzenia.

Laminam®

Oferujemy blaty, fronty, wyspy kuchenne, zlewy, elementy ścienne i stoły, które znajdą swoje zastosowanie w różnych projektach kuchni - nowoczesnych, tradycyjnych, stylowych.

Technistone®

Doświadczona załoga oraz nowoczesny park maszynowy (precyzyjna piła CNC, centrum obróbcze CNC i wydajna linia polerska) pozwalają nam realizować blaty kuchenne o wymiarach, kształtach i wykończeniu jakich potrzebujesz.

Technistone®

Do uzyskania najlepszego efektu kamiennego monolitu możemy w blacie wykonać ociekacz rowkowy lub w kształcie pochylni, a otwory na płytę, pochłaniacz, czy kontakty przygotować, tak aby po zamontowaniu z „licowaniem” blat nadal pozostał „równy jak stół i płaski jak kamień”. Możemy również przygotować blat do montażu zlewu podwieszanego oraz wykonać zlew z tego samego materiału.

Silestone®

Posiadamy dostęp do szerokiej gamy surowca różnych dostawców z Polski, Europy i Świata, dzięki temu zapewniamy naszym klientom olbrzymi wybór wzorów i kolorów. Produkujemy z najwyższej jakości materiałów tj.:

  • naturalny granit
  • konglomerat kwarcowy Technistone®
  • konglomerat kwarcowy Silestone®
  • spiek kwarcowy Dekton®
  • spiek kwarcowy Laminam®
  • kamień synteryzowany w pełnej masie Lapitec®
Do pomiarów wymagających dużej dokładności wykorzystujemy nowoczesne urządzenie laserowe LT- 2D3D. Dzięki niemu określenie odległości i kątów, a także zmierzenie łuków i nieregularnych kształtów nie stanowi najmniejszego problemu. Otrzymane wyniki obrabiane są w profesjonalnym programie Cad, a efektem pracy jest gotowy projekt.