Parapety wewnętrzne i zewnętrzne

Dom – Twoja twierdza, Twój raj na ziemi, miejsce, w którym odpoczywasz, pracujesz, spędzasz czas w rodzinnym gronie. dlatego tak ważnym jest, aby wszystkie elementy domu współgrały, aby z jednej strony były funkcjonalne i łatwe w utrzymani, a z drugiej strony cieszyły swoim pięknem i wyglądem przez długie lata.

Parapety z kamienia są elementem nadającym niepowtarzalny charakter domu, prezentują się niezwykle elegancko, kojarzą się z luksusem i ponadczasowym pięknem. Doskonale komponują się z drewnem, metalem czy szkłem, więc idealnie sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach, jak i we wnętrzach tradycyjnych, a przy tym są łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na zarysowania, zabrudzenia i warunki atmosferyczne jak słońce, deszcz czy śnieg.

Technistone®

Oferujemy parapety wewnętrzne i zewnętrzne idealnie dopasowane i starannie wykonane i pod wymiary wnęk okiennych w Twoim domu. Precyzyjna piła CNC oraz niezwykle wydajna boczkarka profilowa pozwalają nam realizować parapety o wymiarach, kształtach i wykończeniu jakich potrzebujesz.

Parapety zewnętrzne możemy dodatkowo wyposażyć w „kapinos” aby zabezpieczyć zewnętrzne ściany domu przed kontaktem z wodą z okien.

Posiadamy dostęp do szerokiej gamy „kamieni” różnych dostawców z Polski, Europy i Świata, dzięki temu zapewniamy naszym klientom olbrzymi wybór wzorów i kolorów.

Produkujemy z najwyższej jakości materiałów tj.:

  • naturalny granit i marmur
  • konglomerat kwarcowy Technistone®
  • konglomerat kwarcowy Silestone®
  • spiek kwarcowy Dekton®
  • spiek kwarcowy Laminam®
  • kamień synteryzowany w pełnej masie Lapitec®